CARLA spol. s r. o.

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Vážení zákazníci,

je mi ctí představit Vám naši firmu – CARLA spol. s r.o. Na rozdíl od většiny firem jsme se při svém vzniku nemohli chlubit dlouholetou tradicí. Vzali jsme to jako svou výhodu. Od počátku bylo našim cílem stát se firmou, která své prosperity dosáhne posílením prosperity svých zákazníků. Byl to úkol mimořádně náročný.

Po získaných zkušenostech jsme však přesvědčení, že tato cesta je správná a jediná možná. Cestou k dosažení těchto cílů se stala špičková kvalita surovin i výrobků, cenová dostupnost, bezchybný servis, vstřícnost a ochota naslouchat požadavkům a přáním zákazníka. A tak v roce 1992 vznikla na „zelené louce“ na předměstí Dvora Králové nad Labem ryze česká firma, vybavená špičkovou technologií a skupinou nadšených lidí s vůlí proniknout na trh čokoládových výrobků. Po letech usilovné práce mohu s potěšením prohlásit, že se nám stanovený cíl začíná přibližovat. K tomuto odvážnému tvrzení mě opravňuje hodnocení našich výrobků a služeb ze strany zákazníků. Je to výsledek poctivé práce celého personálu firmy CARLA spol. s r.o.

Chcete-li vědět o naší firmě, jejich výrobcích a službách něco více, prohlédněte si tuto naši webovou prezentaci, nebo ještě lépe, osobně se na nás obraťte. Budete vítáni ve sladkém světě čokolády.

Daniel LUKEŠ

Daniel LUKEŠ – majitel


Google+